Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Prenumerata

Matka Pokoju 2022 PRENUMERATA ROCZNA Kwartalnik poświęcony wychowaniu do pokoju

Matka Pokoju 2022 PRENUMERATA ROCZNA  Kwartalnik poświęcony wychowaniu do pokoju
Matka Pokoju 2022 PRENUMERATA ROCZNA Kwartalnik poświęcony wychowaniu do pokoju

Od Redakcji

 

            Oto przed nami kolejny rok. Rozpoczęliśmy go pierwszego stycznia, w uroczystość Matki Bożej Rodzicielki. Ten dzień jest również Światowym Dniem Pokoju. Nie jest przypadkiem, że właśnie tego dnia zwracamy szczególną uwagę na sprawę pokoju na świecie. Źródłem prawdziwego pokoju jest bowiem Jezus Chrystus, którego zrodziła Maryja, Matka Księcia Pokoju. Spoglądając na Maryję, widzimy w Niej pierwszego człowieka, który doświadczył błogosławieństwa pokoju przyniesionego przez Chrystusa. Dzięki Jego łasce Maryja od początku istnienia cieszyła się pełnią Bożego pokoju, żyła nim i promieniowała na innych.

            Dni życia, które są przed nami, mają być wypełnione pokojem, który jest Bożym darem. Jesteśmy odpowiedzialni, aby ten dar przyjmować, to znaczy pielęgnować w sobie życie w łasce uświęcającej, co właśnie oznacza trwanie w prawdziwym pokoju. Mamy też uważnie rozglądać się wokół, aby nieść pokój tym, których dręczy niepokój serca. Dotyczy to tych, którzy przez grzech pogubili się w życiu. Otoczmy ich naszą miłością i modlitwą. Wołajmy o miłosierdzie Boże dla nich i łaskę powrotu z błędnych dróg życia. Taką modlitwą ogarniajmy cały świat, bo na wielu miejscach ludzie walczą ze sobą, gdyż nie mają pokoju w sercach. Każdy z nas może wiele w tym względzie uczynić. Każda modlitwa o pokój człowieka z Bogiem jest wysłuchana. Pan Bóg chce zbawienia wszystkich i nikogo nie opuszcza w jego dramacie grzechu. Nie można iść w stronę nieba, jeśli nie ma się w sercu pokoju, który przyniósł Chrystus przez swoje zmartwychwstanie.

            Na tej drodze budowania pokoju na świecie towarzyszy nam Maryja, Matka Pokoju, która przybliża się do nas w znaku licheńskiego obrazu, przy którym odnajdujemy napis: Królowo Pokoju, udziel pokoju dniom naszym. Wpatrujmy się w ten Obraz z miłością i prośmy Maryję, aby czuwała nad pokojem naszego serca i przynaglała nas, by iść z pośpiechem do tych, których dręczy niepokój i rozdziera lęk o przyszłość.

            Drodzy Czytelnicy!  Przesyłając kolejny numer naszego pisma „Matka Pokoju”, zachęcam do odnowienia prenumeraty na rok 2022. Obyśmy razem, zjednoczeni czcią i miłością wobec Matki Pokoju, byli apostołami Bożego pokoju.

 

 1. Janusz Kumala MIC

Kustosz sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej

Dyrektor Centrum Formacji Maryjnej

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 96 godziny

Cena: 20,00 zł
szt.

Matka Pokoju. Kwartalnik poświęcony wychowaniu do pokoju Prenumerata 2021

Matka Pokoju. Kwartalnik poświęcony wychowaniu do pokoju Prenumerata 2021
Matka Pokoju. Kwartalnik poświęcony wychowaniu do pokoju Prenumerata 2021

„Matka Pokoju” jest czasopismem o charakterze maryjnym, poświęconym wychowaniu do życia w pokoju. Głównym jego celem jest inspirowanie do życia w pokoju z Bogiem i z ludźmi oraz do modlitwy o pokój, którego tak bardzo potrzebuje świat, nasza Ojczyzna i my sami, w naszych rodzinach, sąsiedztwie, zakładach pracy, w naszych sercach.

Nauczycielką i Przewodniczką życia w pokoju jest Maryja, Matka Księcia Pokoju. To w Jej szkole pokoju Czytelnicy „Matki Pokoju” formują swoje sumienia i przemieniają życie na lepsze, pozwalając prowadzić się ścieżkami pokoju.     

Każdy numer pisma poprowadzi Cię drogą:

 • MIŁOŚCI
 • POKOJU
 • PRZEBACZENIA
 • ŻYCZLIWOŚCI

Pismo jest adresowane do wszystkich, którzy chcą:

 • odnaleźć lub umocnić pokój w swoim sercu i w swojej rodzinie
 • wprowadzać pokój między ludźmi
 • uczyć się rozwiązywać konflikty
 • być człowiekiem przebaczenia
 • modlić się o pokój na świecie
 • kształtować w sobie postawę zawierzenia Bogu
 • być bliżej Maryi, Matki Pokoju

Prenumerując „Matkę Pokoju”,

realizujesz dzieło apostoła pokoju i budujesz pokój w świecie

 

Warunki prenumeraty

 • prenumerata roczna (zwykła) 20 zł
   • prenumerata roczna (dar serca) 30 zł

Wpłatę można dokonać na konto bankowe:

Centrum Formacji Maryjnej, ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń
Bank Pocztowy / 85 1320 1449 2762 9475 2000 0001 

                                           W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem pod numerem telefonu: 63 270 77 20 (od pn. do pt. w godz. 7.00-15.00)  

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 96 godziny

Cena: 20,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl