Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Budować zdrowie. Stefania Korżawska

Budować zdrowie.  Stefania Korżawska
Budować zdrowie. Stefania Korżawska

Jestem autorką książek ziołoleczniczych, a także cenne opowieści o ziołach i zdrowym trybie życia przedstawiam w audycjach radiowych i telewizyjnych.

Uważam, że zdrowe pożywienie i zioła winny być partnerami tabletek, bowiem natura buduje zdrowie, a tabletka walczy z chorobą. A na froncie są zwycięstwa i porażki, ale i w jednym, i w drugim przypadku powstają zniszczenia.

Natomiast zioła i zdrowe pożywienie to rozwiązanie pokojowe, spokojne wśród lasów szumiących, złocistych łanów zbóż i łąk umajonych najrozmaitszym kwieciem. I do takiej normalności trzeba nam wrócić, by zdrowie mądrze budować.

Fenomen zaś natury polega na tym , że ciało człowieka zbudowane jest z tego samego co rośliny, drzewa, zaś ich soki, które łudząco przypominają naszą krew, oczyszczą organizm, wzmocnią i tym samym dodadzą życiodajnej energii nawet człowiekowi, który dla oficjalnej, tabletkowo-chemicznej medycyny jest już nieuleczalny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 72 godziny

Cena: 25,00 zł
szt.

Wybrałam zdrowie dla dziecka. Stefania Korżawska

Wybrałam zdrowie dla dziecka.  Stefania Korżawska
Wybrałam zdrowie dla dziecka. Stefania Korżawska

Jestem autorką książek ziołoleczniczych, w których wskazuję urokliwą drogę prowadzącą do zdrowia. Warto pójść tą drogą chociażby po to, żeby później nie stawiać po tysiąc razy tego samego pytania - dlaczego moje dziecko cierpi, dlaczego Bóg nas opuścił ?

To nie Bóg opuścił człowieka, tylko my opuściliśmy Boga, podeptaliśmy Jego prawa, poszliśmy drogą łatwiejszą, błyszczącą i zabawną, ale niezwykle niebezpieczną.

Im więcej źle rozumianej wolności, tym więcej chorób i cierpienia, bo życie tak naprawdę wtedy jest wolne, kiedy przestrzegamy praw nim rządzących, i wtedy jest wartościowe, jeśli jesteśmy za nie odpowiedzialni. Musimy wziąć więc odpowiedzialność za swoje ciało, za swoje zdrowie, za swoje czyny i za swoje myśli. I wszystko po to, by uchronić siebie i swoje dzieci przed cierpieniem, które niejednokrotnie straszniejsze jest od ran zadanych na wojnie.

Wierna przyjaciółka ziół

Stefania Korżawska

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 72 godziny

Cena: 25,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl