Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Powieść

NIEPLANOWANE To, co ujrzała zmieniło wszystko

NIEPLANOWANE To, co ujrzała zmieniło wszystko
NIEPLANOWANE To, co ujrzała zmieniło wszystko

Nieplanowane

 

Abby Johnson robiła zawrotną karierę. Miała wysokie stanowisko i bardzo dobrą pensję. I pracę inną niż wszystkie. Na co dzień zajmowała się aborcją.
Co takiego wydarzyło się w życiu Abby, że po pięciu latach pracy na stanowisku dyrektora w klinice Planned Parenthood opuściła swoje stanowisko? Co tak bardzo przeraziło ją, że przeszła na drugą stronę i dzisiaj walczy o życie nienarodzonych? Z jakimi praktykami miała do czynienia?
 
Poznaj autentyczną historię kobiety, która wyszła z samego jądra ciemności. Myślisz, że wiesz wszystko na temat przemysłu aborcyjnego? Oto przerażająca prawda, której nie dowiesz się z innych książek, prasy czy portali internetowych.

Na podstawie prawdziwej historii Abby Johnson powstał film „Nieplanowane”

Już od pierwszych stron lektury tej książki włosy na głowie stają dęba, a na skórze pojawia się gęsia skórka. To uczucie nie mija do ostatniego słowa.
Dorota Łosiewicz, dziennikarka „Sieci” i TVP

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 96 godziny

Cena:

32,90 zł

szt.

Niebo jest silniejsze od nas. Opowieść Fatimska. Wilhelm Hunermann.

Niebo jest silniejsze od nas. Opowieść Fatimska. Wilhelm Hunermann.
Niebo jest silniejsze od nas. Opowieść Fatimska. Wilhelm Hunermann.

Wilhelm Hünermann

 

Niebo jest silniejsze od nas

Opowieść fatimska

format 20x13,5 cm / stron 248 / cena ??? zł (+ 6 zł wysyłka)

 

Polecamy naszym Czytelnikom piękną, wzruszającą i wciągającą powieść opartą na wydarzeniach fatimskich z 1917 roku, kiedy to małym portugalskim pastuszkom objawiła się Matka Boża. Ukazała się im na krzewie zwanym ilex, będącym karłowatą odmianą dębu. Franciszek widział Maryję, lecz Jej nie słyszał. Hiacynta Ją widziała i słyszała. Łucja natomiast widziała, słyszała i rozmawiała z Nią. Autor powieści oddaje wszystkie fakty związane z objawieniami fatimskimi, jednocześnie swoją żywą narracją wprowadza Czytelnika w życie mieszkańców wioski na krańcu Europy.

W zimowe wieczory powieść ta wniesie do domów słoneczne uroki Portugalii: Była wiosna. Drzewa oliwne drzemały w srebrnym blasku. Pszczoły i motyle tańczyły wśród białego kwiecia. W gałęziach drzew oliwnych i figowych oraz sosen i dębów rosnących na skałach ptaki śpiewały swe poranne melodie. W dali naprężone jak żagiel skrzydła wiatraków kręciły świetliste kręgi. Cała kraina pełna była zapachów, dźwięków i słońca.      

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

25,00 zł

Pierwszy Ogrodnik. Denise H. Jones

Pierwszy Ogrodnik. Denise H. Jones
Pierwszy Ogrodnik. Denise H. Jones

Denise H. Jones

Pierwszy Ogrodnik

format 14x21 / stron 416 / cena

 

  Piękna powieść o nadziei, która musi rozkwitnąć pośród bólu straty, rozpaczy, rezygnacji. Kiedy żona gubernatora stanu Tennessee traci trzyletnią córeczkę, jej życie pogrąża się w smutku i bezsensie. Wsparcia udziela jej stary ogrodnik, Jeremiasz, który od wielu lat dba o piękny ogród otaczający rezydencję gubernatora, a teraz zajął się pielęgnacją serca Mackenzie. Usiłuje tchnąć w jej serce chęć życia, nadzieję i wiarę, że Bóg ją nadal kocha, choć ona nie chce Go znać.                                                        

Książkę tę możemy wpisać na listę naszych dobrych lektur, które skłaniają do przemyśleń i zasiewają ziarenko dobra w sercu. 

 

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

29,00 zł

Dotknąć nieba Judy Landrieu Klein

Dotknąć nieba Judy Landrieu Klein
Dotknąć nieba Judy Landrieu Klein

Umarł i spotkał Jezusa, a potem wrócił na Ziemię, by o tym opowiedzieć.

„Umarłem i pamiętam to bardzo wyraźnie”, powiedział Bernie do swojej żony, Judy, po tym jak przebudził się z sześciotygodniowej śpiączki, spowodowanej przez rozległy atak serca i niewydolność wielonarządową. „Podążałem w kierunku światła, które prowadziło do Nieba. Kiedy dotarłem do bram Nieba, nie mogłem wejść do środka”.

Wyrusz wraz z Bernim w tę zadziwiającą podróż do Nieba i z powrotem. Powrócił on do życia, aby podzielić się opowieścią o swym dramatycznym spotkaniu z Jezusem. Spotkaniu, które doprowadziło go do radykalnego nawrócenia. Spowodowało też głębsze nawrócenie jego żony, autorki tej książki, która nauczyła się, jak pozbyć się lęku i kompletnie poddać woli Bożej.

Jeśli kiedykolwiek miałeś momenty zwątpienia w swoim małżeństwie, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jesteś dobrym rodzicem, jeśli kiedykolwiek zadawałeś Bogu pytania: „Dlaczego, ja, Panie?”, ta książka jest właśnie dla ciebie.

"Dotknąć Nieba" pokazuje, że mimo iż życie naprawdę czasem daje nam w kość, cuda są możliwe. To mocne, poruszające i autentyczne świadectwo rodziny, która w obliczu spadających na nią kolejnych nieszczęść odkrywa głębię Bożego miłosierdzia i Jego niesamowitą moc.

"Wspaniała książka! Poruszyła mnie do głębi. Czytając ją, co chwila mówiłem w duchu: "Dzięki Ci, Panie!". To prawdziwy dar dla nas wszystkich."
Jimmy Seghers, biblista i teolog, Totus Tuus Ministries

"Dziękuję za uzdrawiające łzy i błogosławieństwo, jakim było wzięcie udziału w tej niezwykłej podróży, dzięki której doświadczyłem wspaniałych tajemnic łaski."
ks. Robert Cavalier, proboszcz w Kościele Św. Anny i Sanktuarium Narodowym

 

Tytuł: Dotknąć Nieba
Autor: Klein Judy Landrieu
Wydawnictwo: Wydawnictwo eSPe
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 312
Data premiery: 2015-07-17
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 201 x 25 x 140
   

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 96 godziny

Cena:

39,90 zł

szt.

Najpiękniejsza historia miłości. Portret mężczyzny i kobiety XXI

Najpiękniejsza historia miłości. Portret mężczyzny i kobiety XXI
Najpiękniejsza historia miłości. Portret mężczyzny i kobiety XXI
  1. Marek Dziewiecki

Najpiękniejsza historia miłości

Portret mężczyzny i kobiety XXI wieku

 

format 12,5x19 cm / stron 132 / cena 18,90

 

Maryję i Józefa rzadko traktuje się jako bohaterów pięknej i poruszającej historii miłosnej, choć przecież to właśnie dzięki ich szczególnej bliskości możliwa stała się realizacja Bożego planu zbawienia człowieka. Autor z nielicznych fragmentów biblijnych poświęconych tym wyjątkowym małżonkom tworzy porywającą opowieść o szlachetnej i dojrzałej miłości,  a także o pełnym oddaniu oraz troski rodzicielstwie.  

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 96 godziny

Cena:

19,90 zł

szt.

NIEMOŻLIWE. Prawdziwa opowieść o cudach, niezłomnej wierze matki i wskrzeszeniu jej syna.

NIEMOŻLIWE. Prawdziwa opowieść o cudach, niezłomnej wierze matki i wskrzeszeniu jej syna.
NIEMOŻLIWE. Prawdziwa opowieść o cudach, niezłomnej wierze matki i wskrzeszeniu jej syna.

Joyce Smith/Ginger Kolbaba

 

Niemożliwe

Prawdziwa opowieść o cudach, niezłomnej wierze matki i wskrzeszeniu jej syna

 

Kiedy czternastoletni John wraz z dwoma przyjaciółmi weszli na zamarznięte jezioro, cienka tafla nie wytrzymała ciężaru chłopców. Dwóm z nich udało się wydostać z mającej zaledwie cztery stopnie Celsjusza wody, trzeciego – syna Joyce – z lodowatej otchłani wydobyto dopiero po dwudziestu minutach. Z medycznego punktu widzenia nie miał żadnych szans na przeżycie, a prowadzący reanimację lekarz był gotów stwierdzić zgon chłopca…

Wszystko to, co wydarzyło się od tego momentu, współczesna medycyna kwituje jednym słowem: „niemożliwe”. Jednak kochająca matka, która w modlitwie wezwała na pomoc Najlepszego Lekarza, to słowo odrzuciła daleko poza siebie i skupiła się na jednym – na błaganiu Boga, by wbrew wiedzy, doświadczeniu i opiniom personelu medycznego przywrócił jej synowi pełnię zdrowia…

To książka o zdeterminowanej wierze, która ma pewność, która wie, że Bóg i dzisiaj czyni cuda, że Duch Święty jest Panem i Ożywicielem, a Chrystus w obliczu śmierci i beznadziei mówi językiem życia, że Bóg naprawdę ma wszystko pod kontrolą.

format 14x20 cm / stron 365 / cena 34 zł.

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,90 zł

Przebłyski Nieba. Trudy Harris

Przebłyski Nieba. Trudy  Harris
Przebłyski Nieba. Trudy Harris

Trudy Harris

 

Przebłyski Nieba

Prawdziwe historie, które pokazują, że śmierć jest drogą do nowego życia

 

 format 14x20 / stron 252 / cena 27,90 zł.

 

Trudy Harris ponad dwadzieścia lat pracowała jako dyplomowana pielęgniarka w hospicjum i towarzyszyła w drodze do wieczności wielu swoim podopiecznym. W tych momentach, pomiędzy życiem ziemskim a wiecznym, wielokrotnie była świadkiem działania Boga. Z ust pacjentów słyszała opowiadania o ich spotkaniach z aniołami, zmarłymi wcześniej bliskimi czy doświadczeniach niebiańskiej rzeczywistości. Początkowo była wobec tego bardzo sceptyczna. Kiedy jednak historie te powtarzały się setki razy, nie mogła nie uwierzyć, że niebo jest rzeczywistym miejscem.

Niniejsza książka pozwala zrozumieć, co może się zdarzyć w ostatnich dniach i chwilach życia. Polecamy ją każdemu, kto stracił bądź traci bliską osobę, wierzącym i sceptycznym co do tematu życia wiecznego. Poruszy ona każde serce i zainspiruje do przemyśleń, że nasza podróż nie kończy się tu, na ziemi. Posmakujemy rzeczywistości domu Ojca w niebie.      

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 96 godziny

Cena:

32,90 zł

szt.

Ulecz moje serce

Ulecz moje serce
Ulecz moje serce

Ulecz moje serce

Pełna humoru, ciepła i wzruszeń opowieść o miłości, która pozwala sercom znowu bić we właściwym rytmie Gdyby apodyktyczna babcia Emilia wiedziała, czym skończy się swatanie Zosi z porządnym i dobrze ułożonym wnukiem właścicielki magla, zapewne wyjątkowo zrezygnowałaby z wtrącania się w życie swej nieco szalonej wnuczki. Okazuje się bowiem, że randka w ciemno w pijalni czekolady nie tylko zmieni życie Zosi, lecz także rozpocznie niezwykłą rewolucję w całej rodzinie Kozłowskich. Małgorzata Lis tym razem proponuje czytelnikom zabawne qui pro quo, które niespodziewanie odkrywa niezagojone wciąż rany z przeszłości i stawia zwaśnione od ćwierćwiecza rodziny przed trudną decyzją o wybaczeniu i pojednaniu. Czy miłość dwojga ludzi pochodzących z dwóch różnych światów ma szansę na powodzenie, jeśli dodatkowo obciąża ich wspomnienie bolesnych wydarzeń sprzed lat?

Opis szczegółowy:

Tytuł Ulecz moje serce
Wydawnictwo Wydawnictwo eSPe
Liczba stron 360
Rok wydania 2023
Wymiary produktu [mm]125x195
Okładka okładka miękka

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 96 godziny

Cena:

49,90 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl