Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Internetowa Księgarnia Maryjna Centrum Formacji Maryjnej "Salvatoris Mater" rozpoczęła działalność 8 grudnia 2016 roku. Proponujemy przede wszystkim publikacje o tematyce maryjnej.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają porad (tel. 63 270 77 20), zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

Centrum Formacji Maryjnej „Salvatoris Mater” (www.maryja.pl) zostało utworzone przy Sanktuarium Maryjnym w Licheniu 2 lipca 1997 r. Jest to ośrodek formacyjny Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP. Jego zadaniem jest troska o maryjne oblicze Kościoła. Rozwija i popularyzuje pogłębioną i zgodną z nauczaniem Kościoła teologię maryjną oraz promuje kulturę maryjną, czyli styl życia inspirowany osobą Niepokalanej Matki Pana, naszej Siostry i Nauczycielki w pielgrzymce wiary. Wspiera duszpasterstwo maryjne i kształtuje maryjną pobożność ludową, widząc w niej jedną z dróg nowej ewangelizacji.
 
Centrum Formacji Maryjnej w Licheniu jest członkiem działającej w Rzymie Papieskiej Międzynarodowej Akademii Maryjnej, której celem jest promocja i koordynacja studiów dotyczących doktryny i pobożności maryjnej na całym świecie. Dyrektorem Centrum od 1997 r. jest ks. dr Janusz Kumala MIC.
 
Książki i czasopisma wydawane przez Centrum Formacji Maryjnej można nabyć w internetowej Księgarni Maryjnej albo w księgarni w Sanktuarium w Licheniu (obok kościoła św. Doroty).
 
Centrum organizuje rekolekcje maryjne i inne spotkania formacyjne o charakterze maryjnym. Wszystkich zainteresowanych podążaniem maryjną drogą życia, zapraszamy do udziału w rekolekcjach.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email ksiegarnia@maryja.pl lub telefonicznie pod numerem (+48) 63 270 77 20.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Księgarnia Maryjna "Salvatoris Mater" w Licheniu Starym

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl