Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zeszyty Maryjne nr.6(162) listopad-grudzień 2024

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 96 godziny
Cena: 5,00 zł

Cena regularna:

5.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zeszyty Maryjne listopad-grudzień 2024

Pokorna Służebnica Pańska

Listopadowe dni w szczególny sposób kierują nasze serca ku bliskim, których nie ma już z nami. Wspominając drogich nam zmarłych, zastanawiamy się nad tajemnicą życia i śmierci. W tej refleksji Maryja jawi się jako przewodniczka i towarzyszka, która prowadzi nas przez mrok ziemskiego życia ku światłu zbawienia. Po listopadowej zadumie wchodzimy w okres adwentu – czasu czuwania na powtórne przyjście Pana i prostowania dróg swojego życia. Wpatrując się w Maryję, która z pokorą przyjęła Boże Słowo w chwili Zwiastowania, uczymy się oczekiwania na radość, która nadejdzie wraz z Bożym Narodzeniem.

W nowym numerze „Zeszytów Maryjnych” zwrócimy uwagę na kwestię zaangażowania w budowaniu wspólnoty w Kościele. Poruszymy problem nienawiści wobec chrześcijan dzisiaj, a także przeżywania cierpienia w świetle wiary i refleksji. Przyjrzymy się również roli ojca i kwestii przebaczania w rodzinie. Pochylimy się nad tajemnicą Zwiastowania oraz Niepokalanego Poczęcia. Papież Franciszek w swoim nauczaniu przypomni nam o wielkiej pokorze Maryi. A kolejnym sanktuarium, z którym się zapoznamy, jest Śląska Jerozolima – Sanktuarium Matki Bożej w Wambierzycach.

Niech Maryja wyprasza dla nas łaskę głębokiego zawierzenia Bogu w każdym czasie – od zadumy listopada, aż po światłość betlejemskiej nocy.     

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl