Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zeszyty Maryjne 4(118) lipiec-sierpień 2017

Dostępność: brak towaru
Cena: 5,00 zł 5.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

15 sierpnia 2017 roku będziemy obchodzili 50. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Licheńskiej. Ksiądz kard. Stefan Wyszyński takimi słowami modlił się, nakładając koronę na skronie Maryi: „Najlepsza Matko nasza, Matko Kościoła, Matko ziemi naszej! Wiemy, że jak dotychczas, tak i nadal błogosławioną zwać Cię będą wszystkie narody, a więc i Naród polski, Kościół w Polsce, cała Ojczyzna, wszystkie serca, każda rodzina, każdy ojciec, matka, dziewczę, młodzieniec, każde dziecko i niemowlę! Ty bowiem jesteś Zwycięską Matką Boga, a zwyciężasz przez miłość. Zawierzamy się Twojej miłości i prosimy, abyś Ty, która dałaś światu umiłowanego Syna Bożego, dała nam przez Niego gorącą miłość Boga i braci. Amen” (15 VIII 1967).

W bieżącym numerze „Zeszytów Maryjnych” zapraszamy Czytelników na duchową pielgrzymkę do licheńskiego sanktuarium, by kontemplować piękno zawarte w maleńkim wizerunku Tej, która przybliża nam niepojętą tajemnicę Bożej miłości (str. 40-45). W Modlitewniku maryjnym (str. 22-25) zanosimy prośby do licheńskiej Patronki szczęścia rodzinnego o dar potomstwa, za dzieci, za małżeństwa zagrożone rozpadem, o szczęśliwą starość i za osoby uzależnione od alkoholu. Autorzy ukazują Najświętszą Panią jako wywyższoną w pokorze zarówno we Wniebowzięciu (s. 10), jak i Jej ukoronowaniu (s. 14). Jako ubłogosławioną przez Boga i błogosławioną przez ludzi (s. 16). Tą, która słucha z uwagą swoje dzieci i spieszy im z pomocą (s. 18, 19).

Zachęcamy naszych Czytelników, by czas wakacji, odpoczynku i regeneracji sił fizycznych, był również dla wszystkich czasem odbudowywania więzi z Chrystusem. Zawierzmy ukochanej Matce siebie samych, a Ona zaprowadzi nas bezpieczną drogą do Jezusa. Pomoże nam w tym najnowszy numer „Zeszytów”.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl