Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zeszyty Maryjne nr 4(142) lipiec-sierpień 2021

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 96 godziny
Cena: 5,00 zł 5.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zeszyty Maryjne nr 4(142) lipiec-sierpień 2021

 

lipiec-sierpień

 

Maryja Wniebowzięta

 

„To Ty, Boża Rodzicielko, ze względu na najwyższą godność Bożego macierzyństwa, poprzedziłaś nas, Kościół święty, w drodze do Boga. Pragniemy pójść Twoimi śladami. Jeszcze jesteśmy w drodze, pielgrzymi Chrystusowi, lecz już serca nasze radują się nadzieją życia wiecznego”. Słowa te z rozważania „Z Maryją przy Jezusie” wprowadzają Czytelnika czwartego numeru „Zeszytów Maryjnych” w głębię tajemnicy Wniebowzięcia Maryi. Danuta Mastalska przestawia kontekst teologiczny uroczystości Wniebowzięcia oraz ukazuje znaczenie orędownictwa Maryi w niebie za grzeszną ludzkością. W nauczaniu papieża Franciszka Czytelnik znajdzie niosące pocieszenie słowa: „To, że jedna z nas mieszka w niebie ze swoim ciałem, daje nam nadzieję – rozumiemy, że jesteśmy cenni, przeznaczeni, by zmartwychwstać”. Modlitwy bieżącego numeru do Maryi Wniebowziętej są pełnymi wiary wezwaniami o łaskę wiecznej szczęśliwości, dobre życie, nawrócenie grzeszników i szczęśliwą śmierć.

Czytelników, którzy chętnie duchowo pielgrzymują do polskich sanktuariów maryjnych, Maria Nowakowska zaprasza do Jasienia, gdzie króluje Bieszczadzka Madonna. Odpust w Jasieniu odbywa się w pierwszą niedzielę lipca oraz 15 sierpnia na Wniebowzięcie NMP.

Autorzy „Zeszytów Maryjnych” prowadzą Czytelnika maryjnymi drogami pobożności, by bycie chrześcijaninem każdego dnia przynosiło Bożą radość i stawało się owocne w życiu wiarą, w rodzinie i czasami w bolesnej codzienności.   

Zachęcamy do stałej prenumeraty naszego dwumiesięcznika, by w szkole Maryi, ukochanej Matki i Orędowniczki naszej, stawać się doskonałym uczniem Chrystusa.     

   

  

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl